Układanie kostki granitowej

Układanie kostki brukowej

Nawierzchnia ulicy, parkingu, terenu firmowego czy domowego podjazdu powinna być wykonana z najwyższej jakości materiałów, aby zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym przetrwała lata intensywnej eksploatacji i narażenia na wiele zewnętrznych czynników. Układanie kostki brukowej w Krakowie, Myślenicach i w innych miejscowościach województwa małopolskiego jest naszą specjalnością od 1991 roku.

W zależności od charakteru zlecenia możemy wymienić nawierzchnię ulicy, placu, chodnika czy podwórka. Wśród najpopularniejszych rodzajów kostki należy wymienić granitową, brukową czy ceramiczną. W ramach stylizacji stosuje się także starobruki, a nawet klasyczne, tradycyjne kocie łby z kamienia polnego. Ostateczny wybór zależy od inwencji, przeznaczenia terenu czy założeń projektowych i architektonicznych.

Materiał może mieć różną wielkość, grubość, kształt czy kolor. Niezbędne produkty pozyskujemy między innymi od takich renomowanych marek jak Libet, Bruk-Bet, Polbruk, Lafarge czy ChyżBet. Wiemy, że wymienione firmy gwarantują doskonałą jakość surowców, co pozwala na wykonywanie projektów zgodnych z oczekiwaniami klientów indywidualnych oraz firmowych.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i kompleksowy. Cała procedura wymiany nawierzchni nie sprowadza się jedynie do układania kostki brukowej, granitowej czy ażurowej. Trzeba rozpocząć od stworzenia przemyślanego projektu, ponieważ z niego wynika zapotrzebowanie na konkretną ilość produktów do zakupienia i przygotowania.

Z punktu widzenia fachowców takie kwestie jak jakość cementu, piasku czy kruszywa mają bardzo duże znaczenie. Wiemy również, jak pracować na różnego rodzaju glebach. Przygotowujemy rowy, układamy krawężniki, wykonujemy podbudowę, a po ułożeniu kostki utwardzamy całość i zabezpieczamy ją przed „luzowaniem”.

Ofertę kierujemy do:

  • klientów indywidualnych z Krakowa, Myślenic i pozostałych miejscowości w Małopolsce,
  • osób oraz instytucji odpowiedzialnych za zagospodarowywanie przestrzeni publicznej,
  • małopolskich spółdzielni mieszkaniowych i deweloperów,
  • właścicieli zakładów produkcyjnych, gospodarstw rolnych, magazynów, biurowców itd.,
  • architektów i projektantów,
  • firm remontowo-budowlanych oraz ogrodowych.

Jesteśmy w stanie dostosować się do najbardziej nietypowych zleceń, ponieważ dysponujemy wieloletnim doświadczeniem i wszelkimi niezbędnymi uprawnieniami. Posiadamy zaawansowany sprzęt, między innymi koparkę, minikoparkę i koparko-ładowarkę. Nasi operatorzy maszyn i pozostali specjaliści są precyzyjni, dokładni oraz profesjonalni.

Jakie korzyści przynosi dobór odpowiedniej nawierzchni granitowej, brukowej czy ażurowej? Przede wszystkim ułatwia komfortowe, bezpieczne przemieszanie się zarówno przechodniów, jak i kierowców. Jakościowa kostka jest estetyczna i spójnie dobrana pod względem kolorystyki czy kształtu, dobrze korespondując z budynkiem, otoczeniem czy elementami małej architektury.

Ponieważ ulice, place, chodniki, ogródki czy parkingi to otwarte przestrzenie, materiał jest narażony na działanie wielu niekorzystnych czynników. Zakup kostki brukowej od sprawdzonych dostawców wydłuża żywotność nawierzchni i pozwala cieszyć się jej właściwościami oraz estetyką przez wiele lat, bez konieczności przeprowadzania remontu.

Jeżeli szukasz polecanej, działającej kompleksowo i sprawnie firmy brukarskiej z Krakowa, Myślenic i okolic, zadzwoń lub napisz, a przygotujemy wycenę projektu i skonsultujemy jego założenia pod kątem realizacji.


NASZE
REALIZACJE

WSPÓŁPRACUJEMY Z FIRMAMI

partnerzy - wyburzenia kraków
adres

Adres:
ul. Wesoła 37
32-120 Nowe Brzesko k. Krakowa

telefon

Telefon:
603 120 033
601 082 635
12 385 20 13

Brukarstwo i usługi brukarskie Kraków

Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Projektowanie stron internetowych Gdańsk